Apie mus

CAPITAL APDAILA EXPRESS – tai patikima, kokybiška ir patogi meistro į namus paslauga, kuria siekiame užtikrinti klientams kur kas patogesnę užsakymo platformą su aiškia kainodara ir plačiu paslaugų asortimentu.

Operatyviai reaguodami kokybiškai teikiame plataus profilio paslaugas: santechnikos, elektros, apdailos, remonto, baldų surinkimo darbai.

 

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

PATOGU

Taupydami savo klientų laiką pasirūpinome, kad visas paslaugos užsakymo procesas būtų aiškus ir patogus. Kadangi užsakymai priimami elektroniniu būdu, juos galima atlikti bet kurioje pasaulio vietoje ir bet kuriuo paros metu.

TIKSLU

Taupome savo klientų pinigus, todėl aiškiai nurodome paslaugų atlikimo kainas ir netaikome jokių papildomų mokesčių. Dar prieš patvirtinant užsakymą bus galima sužinoti galutinę sumą, o apie bet kokius proceso metu atsiradusius pakitimus nedelsdami informuosime.

PATIKIMA

Patikimą vardą užsitarnavusi įmonė CAPITAL garantuoja geriausius darbo rezultatus. Kryptingai suformuota profesionalių meistrų komanda net ir pačius smulkiausius vidaus apdailos darbus atliks kokybiškai ir sutartu laiku.